نمادگرایی گلهای مورد علاقه باغ

برخی از رایج ترین گلهای باغ دارای تاریخچه های جذاب و معانی نمادین هستند. هزاران سال است که گلها با نمادگرایی در ارتباط هستند. گل ها از زمان تولد تا مرگ قسمت قابل توجهی از زندگی ما هستند. بسیاری از گلهای محبوب باغی از جمله روباه گل ، لوپین ، خشخاش ، آفتابگردان ، نخود فرنگی شیرین ، لاله و زینیا با گنجینه ای از داستان ها و افسانه ها مرتبط هستند.

گلهای Foxglove معنای نمادین مثبت و منفی دارند. گفته می شود که گاهی صدمه می بینند و گاهی بهبود می یابند. در زبان گل ، گل روباه با غیر صداقت همراه است. از جنبه مثبت ، گفته می شود که نام عمومی از “دستکش های مردمی” آمده است ، و “مردمی” اشاره به مردمی پری مفید است.

در باغ های قرون وسطایی که به مادر ماری اختصاص داده شده بود ، روباه گل “دستکش های بانوی ما” یا “دستکش های باکره” نامیده می شد. نام علمی Digitalis است ، اشاره به وجود مواد شیمیایی قدرتمندی است که در صورت صحیح گرفتن قیمت گل میخک هندی  شرایط قلبی را التیام می بخشد اما در صورت مصرف زیاد می تواند از بین ببرد.

Foxglove در خاکهایی غنی از آهن و زغال سنگ رشد می کند. گاهی می توان با یافتن توده هایی از دستکشهای روباهی که در کنار هم رشد می کنند ، مزارع زغال سنگ جدید پیدا کرد. Foxgloves چند ساله است که در مناطق معتدل رشد می کنند و سایه ، سایه و آفتاب را دوست دارند.

دستبندهای روباه به رنگ های سفید ، زرد ، صورتی ، گل رز ، قرمز ، اسطوخودوس و بنفش هستند. گیاه Foxglove را می توان از طریق بذر یا تقسیم توده گیاهان پرورش داد. دامنه گیاهان بسته به نوع از 2-6 ‘بالا است.

گل ها در پشت یک باغ به بهترین شکل دیده می شوند و به شکل هرمی شکوفا می شوند و کمترین شکوفه ها ابتدا باز می شوند و جوانه ها در قسمت بالای آن بسته می مانند. امسال تعدادی گل روباه به باغ خود اضافه کنید تا قوم پری را به اقامت در حیاط خود دعوت کنید!

لوپین نمادی از تخیل است. نام “لوپینوس” در واقع به معنای “گرگها” است به دلیل اعتقاد اشتباهی که مردم باستان داشتند که لوپین ها مواد مغذی خاک را دزدیدند. واقعیت این است که لوپین ها به خاک نیتروژن اضافه می کنند. رومی ها از لوپین برای کود استفاده می کردند و دانه های پر پروتئین را می خوردند.

در ایالات متحده ، لوپین در اقیانوس آرام شمال غربی ، ساحل غربی ، نیوانگلند و دیگر ایالت های شمالی رشد خوبی می کند. آنها هر دو زیر کشت و گلهای وحشی هستند. لوپین همچنین در سراسر اروپا تا شمال نروژ به میزان زیادی رشد می کند.

لوپین ها به رنگ های آبی ، صورتی ، سفید ، زرد و بنفش وجود دارند. گلها برای رنگ آمیزی پارچه مفید هستند. گفته می شود که این دانه ها به هضم غذا کمک می کنند و در مراقبت از پوست برای از بین بردن لکه های صورت استفاده می شود. رومی ها از دانه های تخت برای پول تئاتر استفاده می کردند.